Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows XP /operating system not found

Dobrý den, mám PC a když nainstaluju windows xp tak mi to píše operating system not found zkoušel sem to nainstalovat do C: nešlo to do D: a taky to nešlo tak sem to zformátoval a zkusil znovu nainstalovat a furt to nejde takže teďkon to mám jenom v D: a nejde to furt to píše operating system not found :( mám pc s 80gb HDD , 1.5RAM , a nějakej AMD jednojádrovej ... nevíte co stim?

já sem něco podělal sem to nemoch najít tak sem tam něco otevřel a změnil teďkon tam se něco načítá a dokonce se skoro načte a sekne se to a když dám F2 abych znova otevřel ty BIOSi tak se to sekne na Entering SETUP ...

http://www.3dnews.ru/_imgdata/img/2008/12/12/asus/ bios.jpg
natomhle obrázku to je skoro stejný měl sem to taky na tý 3 a na 1,2,4,5... sem neměl nic tak sem to natý 3 něco změnil a nejde to

nainstalovat do C: nešlo to do D: a taky to nešlo

co to znamená - co to psalo? kde to skončilo nebo jak se instalátor choval?

- řadič sata v biosu nastavený na režim ide
- bios vidí 80gb disk na prvním místě, není před ním nic
- na disku předtím nebyl nainstalován žádný linux, jinak předtím smazat začátek disku