Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická chyba

Dobrý deň,
Mám problem s tým, že sa niektoré farby sa nezobrazujú tak ako majú napr. miesto čiernej preblikáva bordová atď. Mal som pokazený NB a v oprave zistili niečo v zdroji tak ho vymenili odvtedy mi farby išli v poriadku až doteraz. Včera keď som vypínal NB tak sa to zrazu zmenilo .Nevedeli by ste mi poradiť čo s tým (okrem servis :)?Dal som tu aj screeny

A ake mas teploty Graficka karta, Procesor? Mozno sa ti prehrieva nieco alebo pri vymene toho zdroja niecim pohly/chladicom mozna.
Ale ako to ja vydim tak ti vtom servisu nieco dodrbaly pri vymene toho zdroju. Bohuzial musis zase reklamovat my ti stym takto na dialku nepomozeme to opravyt. A ak to das do servicu este raz tak nezabudni akonahle ti ho daju tak hned ho otvor pred nimy a spusti ! Neze prides domov a potom zistis ze to je to iste a nic ti neopravili.