Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlásenie chyb operačného sytému - Systém hlási vadný sektor

Hlásenie chyb operačného sytému - Systém hlási vadný sektor ale disk som prešiel a je v poriadku. Pomôžete mi identifikovať?

2. 4. 2015 10:01 Windows Error Reporting Chybový sektor , typ 0
Názov udalosti: AppHangTransient
Odozva: Nie je k dispozícii
Identifikácia kabinetu: 0

Podpis problému:
P1: explorer.exe
P2: 6.1.7601.17514
P3: 4ce7a144
P4: unknown
P5: unknown
P6: unknown
P7: unknown
P8:
P9:
P10:

Priložené súbory:

Tieto súbory môžu byť dostupné tu:

&#x000a ;Symbol analýzy:
Opätovná kontrola pre nájdenie riešenia: 0
Identifikácia správy: 3c35e8f5-d91f-11e4-8022-e03f49115983
&#x000 a;Stav správy: 1 23. 3. 2015 17:34 Windows Error Reporting Chybový sektor , typ 0
Názov udalosti: PnPDriverNotFound
Odozva: Nie je k dispozícii
Identifikácia kabinetu: 0

Podpis problému:
P1: x64
P2: PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_859E1043&REV_11&#x000 d;
P3:
P4:
P5:
P6:
P7:
P8:
P9:
P10:

Priložené súbory:
C:\Windows\Temp\DMI9E41.tmp .log.xml

Tieto súbory môžu byť dostupné tu:
C:\ProgramData\Microsoft\Window s\WER\ReportQueue\NonCritical_x64_953053c35fbc5c3e 6c244c304cbd2a438b40e91_cab_05fd9e60
&#x000 a;
Symbol analýzy:
Opätovná kontrola pre nájdenie riešenia: 0
Identifikácia správy: e6943d30-d182-11e4-be16-c49b92f03bf0
&#x000 a;Stav správy: 6 23. 3. 2015 17:34 Windows Error Reporting Chybový sektor , typ 0
Názov udalosti: PnPGenericDriverFound
Odozva: Nie je k dispozícii
Identifikácia kabinetu: 0

Podpis problému:
P1: x64
P2: PCI\VEN_1002&DEV_6810&SUBSYS_E271174B&REV_00&#x000 d;
P3:
P4:
P5:
P6:
P7:
P8:
P9:
P10:

Priložené súbory:

Tieto súbory môžu byť dostupné tu:
C:\ProgramData\Microsoft\Window s\WER\ReportQueue\NonCritical_x64_f318c7893e749cad aebd47681c61f2aed555c767_cab_054975da
&#x00 0a;
Symbol analýzy:
Opätovná kontrola pre nájdenie riešenia: 0
Identifikácia správy: e0654a1a-d182-11e4-be16-c49b92f03bf0
&#x000 a;Stav správy: 6 23. 3. 2015 17:34 Windows Error Reporting Chybový sektor , typ 0
Názov udalosti: PnPDriverNotFound
Odozva: Nie je k dispozícii
Identifikácia kabinetu: 0

Podpis problému:
P1: x64
P2: PCI\VEN_8086&DEV_8C3A&SUBSYS_85341043&REV_04&#x000 d;
P3:
P4:
P5:
P6:
P7:
P8:
P9:
P10:

Priložené súbory:
C:\Windows\Temp\DMI3F6F.tmp .log.xml

Tieto súbory môžu byť dostupné tu:
C:\ProgramData\Microsoft\Window s\WER\ReportQueue\NonCritical_x64_27a3ffa121a413ca dd46b58565ee41dc4553139c_cab_046d3f7f
&#x00 0a;
Symbol analýzy:
Opätovná kontrola pre nájdenie riešenia: 0
Identifikácia správy: d819fea5-d182-11e4-be16-c49b92f03bf0
&#x000 a;Stav správy: 6

loading...
Windows Error Reporting Chybový sektor , typ 0
Názov udalosti: PnPDriverNotFound&#x00…
TomasD 10.04.2015 13:24
TomasD
ACPI\PNP0A0A je tusim asus nezmysel a na webe k doske k tomu mas nejake ACPI ATK driver alebo podobn…
MM.. 10.04.2015 18:10
MM..
Mám ho nainštalovaný inač by sa mi stále zobrazoval ako neznáme zariadenie??? Čo sa týka demo32.exe…
TomasD 10.04.2015 19:36
TomasD
Oboje vidím ve svých Windows (a i u dalších lidí) jako Volitelné aktualizace. Kdo tě nutí tyto volit…
Zdenál 10.04.2015 19:46
Zdenál
Prosím Tě, můžeš sem hodit nějakej lepší výpis, ne tuhle nepřehlednou změť amprsandů, iksek a nul, k…
Zdenál 10.04.2015 19:15
Zdenál
V tom zobrazení mi píše iba čas nabiehania systému, najrýchlejšie šiel keď neboli nainštalované žiad…
TomasD 10.04.2015 20:38
TomasD
Mno, ty chyby jsi naházel na jednu hromadu, kdo se má vyznat v tom, jak na sebe časově navazují? Nap… poslední
Zdenál 11.04.2015 17:11
Zdenál
vsetky (PCI) drivery su plug and play, pise ti to tam dalej ze k comu konkretne chyba driver.
MM.. 10.04.2015 11:15
MM..

Zadal som to do cmd.exe a vypísalo

Access Denied as you do not have sufficient privileges.
You have to invoke this utility running in elevated mode.

Google translate:
Prístup bol odmietnutý pretože nemáte dostatočné oprávnenia.
Musíte vyvolať tento nástroj beží v režime zvýšenej.

Animatrix je ale jediný administrátorský účet na mojom pc, žiaden iný nieje...

Nechtěné programy najdeš buď pomocí Správce úloh nebo ProcessExploreru, zaměříš se na to, odkud se ten který proces spouští.
Catalysty nemusí mít nic společného s Plug&Play - spíš to bude něco kolem USB, z čehož mi vychází, že jsi pravděpodobně neinstaloval ovladač čipsetu (nebo jsi ho nainstaloval blbě, nebo jsi nainstaloval verzi, která není určena pro Tvou základní desku).
Takové problémy, co máš Ty, to opravdu není normální. Vidím to tak, že bys to měl odnést někomu, kdo tomu opravdu rozumí, ať se Ti na to podívá...

Nebudem predsa plytvať peniazmi na ľudí čo mi i tak nainštalovali ovládače cez Automat, radšej si ich stiahnem zo stránok výtobcu a mám istotu že mám najnovšie ovládače.
watch Pozrite na toto video, postupoval som takmer rovnako iba ja som dal nainštalovať všetky voliteľné aktualizácie čo je o 2 ks viac ako kolega z internetu. Iné ovládače som neinštaloval ani inštalovať nebudem, preto som sa v predchádzajúcom príspevku pýtal na ulity a ktoré je dobre inštalovať? Ovládače k mojej grafickej karte sú tiež dobre aj keď ma poriadne vystrašili, keď mi ukazovalo inú grafickú kartu ale je to známa chyba. Administrátorský účet nepoužívam ako som na ňom bol prvý deň tak teraz som na štandardnom účte.

Systém mi z nejakej príčiny hlási APPCrash okamžite som spustil program na testovanie HDD a všetko v pohode, zapol som testovacie cdčko pamätí a všetko ok nakoniec som preinštaloval windows ale prvá hláška po nainštalovaní aktualizácii bola APPCrash. Dobre išiel som na to inak...
1.Spustil som príkazový riadok ako spravca
2.Napísal som doň SFC/SCANNOW a klikol som enter.
Program skenoval systém ale nič nenašiel...
[http://pc.poradna.net/file/view/22219-sfc-jpg]

Systém mi z nejakej príčiny hlási APPCrash

prohlížeč událostí -> protokoly windows -> systém, aplikace
podle času a chyby zjistit, co je příčinou.

systém předpokládám sp1 a aktualizace, že jsou povoleny jen důležité. protože ms je idiot a kompatibilitu aktualizací nezvládá ani náhodou.

už to zase začíná být nekonečné: instalace ovladačů, pochybné aplikace, neustálé rýpání do systému - a jsou s tím denně problémy.
neznám druhého takového uživatele.

Takže toto mi ukázalo v chybách...

Aplikacion
.................................................. ...................................

Unable to read the performance counter strings defined for the 01B language ID. The first DWORD in the Data section contains the Win32 error code.
Activation context generation failed for "C:\Program Files (x86)\Hewlett-Packard\HP My Display\MFC80.DLL". Dependent Assembly Microsoft.VC80.MFCLOC,processorArchitecture="x86", publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",ver sion="8.0.50608.0" could not be found. Please use sxstrace.exe for detailed diagnosis.
Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

Systém
.................................................. ..............................
The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2.
Služba Security Center bola ukončená s nasledujúcou chybou:
Služba overenia nie je známa.
Služba Power bola ukončená s chybou služby Operácia sa úspešne dokončila..
Služba Background Intelligent Transfer Service bola ukončená s chybou služby %%-2147023781.
The BITS service failed to start. Error 0x8007045B.
The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2.
The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.
Spustenie služby WinHTTP Web Proxy Auto-Discovery Service zlyhalo kvôli nasledujúcej chybe:
Pretože zlyhalo prihlásenie, službu sa nepodarilo spustiť.
Službe WinHttpAutoProxySvc sa nepodarilo s aktuálne nakonfigurovaným heslom prihlásiť ako NT AUTHORITY\LocalService kvôli nasledujúcej chybe:
Správca zabezpečovacích kont (SAM) alebo server lokálnych zabezpečovacích oprávnení (LSA) nebol v stave vykonať zabezpečujúcu operáciu. Ak chcete zabezpečiť správne nakonfigurovanie služby, použite modul Služby konzoly MMC (Microsoft Management Console). The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. Name resolution for the name 1.21.100.10.IN-ADDR.ARPA timed out after none of the configured DNS servers responded. The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. Služba Security Center bola ukončená s nasledujúcou chybou: Služba overenia nie je známa. Služba Power bola ukončená s chybou služby Operácia sa úspešne dokončila.. Služba Server bola ukončená s nasledujúcou chybou: Údaje nie sú platné. Služba Background Intelligent Transfer Service bola ukončená s chybou služby %%-2147023781. The BITS service failed to start. Error 0x8007045B. The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. Zlyhanie inštalácie: Systému Windows sa nepodarilo nainštalovať nasledujúcu aktualizáciu. Vyskytla sa chyba 0x80242016: Aktualizácia zoznamu režimu kompatibilného zobrazenia v programe Internet Explorer 8 pre systém Windows 7 pre systémy s procesorom x64 (KB2598845). The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. The driver \Driver\WUDFRd failed to load for the device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2. Služba Portrait Displays Display Tune Service sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1-krát. Služba Portrait Displays SDK Service sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1-krát. Služba Intel(R) Management and Security Application Local Management Service sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1-krát. Služba Intel(R) Dynamic Application Loader Host Interface Service sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1-krát. Služba Intel(R) Rapid Storage Technology sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1-krát. Služba Microsoft .NET Framework NGEN v4.0.30319_X86 sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1 krát. O 120000 ms bude vykonaná nasledujúca opravná akcia: Reštartovať službu. Služba Microsoft .NET Framework NGEN v4.0.30319_X86 sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1 krát. O 120000 ms bude vykonaná nasledujúca opravná akcia: Reštartovať službu. Služba Windows Modules Installer sa po prijatí ovládacieho príkazu pred vypnutím nevypla správne. Zlyhanie inštalácie: Systému Windows sa nepodarilo nainštalovať nasledujúcu aktualizáciu. Vyskytla sa chyba 0x8024200d: Aktualizácia zabezpečenia systému Windows 7 pre systémy s procesorom x64 (KB3035132).

chyby ovladačů v logu mohou být způsobeny chybou na disku (na to je kontrola disku), vadnou instalací (obvykle se nejdřív instaluje ovladač, potom se zastrčí usb od tiskárny), instalací bez admošských práv (uac), nekompatibilitou výrobce s národní verzí windows (ani hp není výjimkou), konfliktem verzí knihoven od různých krámů. HP My Display je zbytečnost. když ti vadí že vypisuje chyby, tak to vůbec neinstaluj.

v obchodě vidíš 100 krámů, které se ti vejdou do košíku. taky je všechny doneseš domů? ne.
tak proč instaluješ každou blbost, kterou nepotřebuješ? proč si pak stěžuješ na chyby a nekompatibilitu?

při výpisu chyb chce rozlišovat, zda některé (nenastartované) služby nepocházejí z nouzového režimu. prohlížeč událostí to třídí podle času.

systém - služba ověření není známa: právě tady by chtělo vědět, kdy to po startu/během práce nastalo, viz čas. a pak jestli se to opakuje. pokud je to vždycky při spuštění, může to souviset s automatickými aktualizacemi, ale i s jinou zapnutou zbytečností, která vyžaduje ověření.

WinHTTP Web Proxy Auto-Discovery Service: nevím k čemu bys potřeboval proxy. chce to používat jen jednoduchý antivir (nebo žádný), vybílit nastavení proxy (ovládací panely - internet - připojení), nemít žádný spyware (adwcleaner).

device ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2: co je v registrech na tom místě?

reg query HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\ACPI\PNP0A0A\2&daba3ff&2

instalace ovladačů musí nějak vypadat, to už jsem psal. ne instalovat cokoliv a pak se divit chybám.

ie8 vypisuje chyby ve win7 - co brání nainstalovat novější verzi?

Služba Portrait Displays Display Tune Service - ta blbost startuje proč? zakázat.

intel lms beztak souvisí se zbytečným intel me. doma to není potřeba, ve firmě ať si to řeší admin.
místo obdivování výpisu chyb se služby zakazují v services.msc nebo lépe v ms autoruns, mitec tmx, codestuff starter.

Dynamic Application Loader Host Interface Service - tuším zas souvisí s intel me. k ničemu.

Intel Rapid Storage Technology - raid nemáš. ssd? jestli ne, tak další zbytečný ovladač.

chyby ms .net framework sem dáváš proč? stěžuješ si na drivery, tak co trápí smutně proslulé šmejdstvo od m$?
všichni ví, že je to neefektivní odpad, tak teď už to víš taky.

jemu nemá smysl cokoliv psát - i když asus nabízí ovladač intel me, mu nefunguje nic nebo místo toho instaluje blbosti.
pro ne to co dělá on - odinstalovat, ale co mu píšu celou dobu: zakázat, zakázat, zakázat.
normální je ty kraviny zakázat už v biosu - ale on je jediný na světě, kdo má uefi bios, a jediný on to tam nemá.
jak na dvorku.

Ano da sa to zakazat. Kludne aj len v spravci zariadeni, v BIOSoch to niekedy nebyva ptz to je trochu problematicke niekedy. Ale principialne neni ziaden problem aj keby tie ovladace neboli nainstalene vobec, nechapem co riesi. Nech si skontroluje spravcu zariadeni ze co tam ma za nerozpoznane zariadenia a nainstali spravne ovladace z webu dosky. Predtym do BIOSu defauts.

P.S. jedina vec ktora mi je z diskusie jasna je, ze nema nainstalene vsetky ovladace k doske, tak potom neviem co sa divi ze tam ma nejake appcrash. Neviem co odkial tam instaloval a do jakych win

Ja by som povedal ze to "chybovy sektor" nema nic so sektormi, len to prekladal nejaky dement.
Pise ti to tam cosi napr. ze nenasiel ovladac, tak si nainstaluj spravne ovladace k doske a vsetkemu ostatnemu HW

BTW. preistotu si spust HD Tune a urob kompletny Error scan.

Test prebehol, včera asi poobede. Všetko ok, asi pre teste pamäte ma takmer trafil šľak a to nekecám viz novší príspevok. Mám inú základnu dosku ako som kúpil iba krabicu mám od správnej... Teraz,keď mám nainštalované správne ovládače po nejakých chybových sektoroch nieje ani vidu ani slychu. Ešte mi tam píše jeden jediný chybový sektor a to plug and play chýbajúci driver, bol súčasťou windows pri inštalácii ale pri inštalácii ovládačov som nainštaloval aj ovládač HP 22xi IPS LED Backlit Monitor driver
k môjmu monitoru a pôvodný ovládač akoby to odinštalovalo???

Mám inú základnu dosku

http://www.supportnet.de/articleimage/2354927/02-C PU-Z-Mainboard-Informationen-470.png

chybový sektor a to plug and play chýbajúci driver

fak ty hlášení v irsku překládal dement. ale dokud tu nebude výpis / chybové okno hlášky, nemá to smysl.

ovládač HP 22xi IPS LED Backlit Monitor driver

dávno zbytečnost, grafika se domluví s monitorem na režimech.

pôvodný ovládač akoby to odinštalovalo?

nový .inf soubor se poznačí do registrů:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\DISPLAY

není to proti ničemu, jen zbytečnost.

Windows Error Reporting Chybový sektor , typ 0
Názov udalosti: PnPDriverNotFound
Odozva: Nie je k dispozícii
Identifikácia kabinetu: 0

Podpis problému:
P1: x64
P2: ACPI\PNP0A0A
P3:
P4:
P5:
P6:
P7:
P8:
P9:
P10:

Priložené súbory:
C:\Windows\Temp\DMI118C.tmp .log.xml

Tieto súbory môžu byť dostupné tu:
C:\ProgramData\Microsoft\Window s\WER\ReportQueue\NonCritical_x64_6a45bc67323b8ceb b67d149d4a74bc9f5ff1d64_cab_06e11209
&#x000 a;
Symbol analýzy:
Opätovná kontrola pre nájdenie riešenia: 0
Identifikácia správy: f489bd78-dd53-11e4-8e8e-aeeba4ed4aac
&#x000 a;Stav správy: 6 Windows Error Reporting Chybový sektor , typ 0
Názov udalosti: APPCRASH
Odozva: Nie je k dispozícii
Identifikácia kabinetu: 0

Podpis problému:
P1: demo32.exe
P2: 0.0.0.0
P3: 41783a3f
P4: StackHash_abcc
P5: 0.0.0.0
P6: 00000000
P7: c0000005
P8: 77951264
P9:
P10:

Priložené súbory:

Tieto súbory môžu byť dostupné tu:
C:\Users\Tomas\AppData\Local\Mi crosoft\Windows\WER\ReportArchive\AppCrash_demo32. exe_2e45d7782356221e6662984d99c9fcd965e925_092f1b7 d

Symbol analýzy:
Opätovná kontrola pre nájdenie riešenia: 0
Identifikácia správy: bd557a01-dd63-11e4-999b-e03f49115983
&#x000 a;Stav správy: 0

ACPI\PNP0A0A je tusim asus nezmysel a na webe k doske k tomu mas nejake ACPI ATK driver alebo podobne. Pisal si ze si instaloval vsetky ovladace k doske, tak asi furt ne.

To druhe je sprava ze nejaka aplikacia skapala, nevidim tam ze ktora, pozri si ten report, a nie tieto haluze, neviem skade to kopirujes. To ti predsa musel aj na obrazovku napisat ze nejaka aplikacia skapala a aj ze jaka. (P.S. resp. ta aplikacia je asi nejake demo32.exe alebo co to tam spustas)

Prosím Tě, můžeš sem hodit nějakej lepší výpis, ne tuhle nepřehlednou změť amprsandů, iksek a nul, která možná něco skrývá, ale kdo ví co?

Aha - teď vidím, že jsi k tomu použil jakýsi Windows Error Reporting. Neznám, nikdy jsem tuhle mikrosoftí <píp> nepoužil. Nicméně mi už začíná bejt jasný, že tyhle hlášky nemají vůbec nic společnýho s chybnými sektory na disku. Ten Error Reporting má zřejmě chybové události setříděné do nějakých skupin, které nazývá "Chybové sektory". A tohle je prostě výpis některých "chybových sektorů (rozuměj skupin chyb)...

Jen dodám, že normální lidé se v případě problémů s Windows dívají na chyby do Prohlížeče událostí.

V tom zobrazení mi píše iba čas nabiehania systému, najrýchlejšie šiel keď neboli nainštalované žiadne aktualizácie, drivery ani učebné programy. Vážne ja tiež,
prohlížeč udalostí/Windows logs/systém
prohlížeč udalostí/Windows logs/Applikacion
Ako opraviť tieto chyby, hdd som kontroloval hdtune ale bezchyby...
The BITS service failed to start. Error 0x8007045B.
Služba Windows Modules Installer bola ukončená s nasledujúcou chybou:
%%16405
The driver detected a controller error on \Device\Harddisk1\DR1.
Služba Computer Browser bola ukončená s nasledujúcou chybou:
Systém sa vypína.
The previous system shutdown at 17:32:03 on ‎10. ‎4. ‎2015 was unexpected.
Služba Background Intelligent Transfer Service bola ukončená s chybou služby %%-2147023781.
Služba Power bola ukončená s chybou služby Operácia sa úspešne dokončila..
The previous system shutdown at 17:32:03 on ‎10. ‎4. ‎2015 was unexpected
The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.
Služba Intel(R) Management and Security Application Local Management Service sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1-krát.
Služba Intel(R) Rapid Storage Technology sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1-krát.
Služba ASUS Com Service sa neočakávane ukončila. Služba sa týmto spôsobom ukončila už 1-krát.
Produkt: AMD Catalyst Install Manager - Chyba 1723. U balíčku Instalační služby systému Windows došlo k potížím. Knihovna DLL požadovaná k dokončení této instalace nemůže být spuštěna. Obraťte se na pracovníky podpory nebo na dodavatele balíčku. Akce: SetInstallDir, položka: SetInstallDir, knihovna: C:\Windows\Installer\MSI5FD0.tmp
Unable to read the performance counter strings defined for the 01B language ID. The first DWORD in the Data section contains the Win32 error code.
Služba Windows Search nemôže otvoriť ukladací priestor vlastností Jet.

Details:
0x%08x (0xc0041800 - Databáza indexu obsahu je poškodená. (HRESULT : 0xc0041800))

Mno, ty chyby jsi naházel na jednu hromadu, kdo se má vyznat v tom, jak na sebe časově navazují? Např. neočekávané vypnutí PC způsobí řadu hlášek o neočekávaném ukončení služeb + následnou hlášku po naběhnutí systému, že nebyl vypnut správně.
Nicméně, zkusím ty chyby rozebrat.

The BITS service failed to start. Error 0x8007045B.
BITS = Background Intelligent Transfer Service, stahovač aktualizací MS. Tady byla příčinou chyby kolize s Google Updaterem.

Služba Windows Modules Installer bola ukončená s nasledujúcou chybou: %%16405
Může jít o důsledek předchozí chyby (neznám časovou návaznost), něco je popsáno zde.

The driver detected a controller error on \Device\Harddisk1\DR1.
DR1 bude pravděpodobně USB flashka nebo čtečka karet (pokud máš), nebo jiné připojené zařízení (foťák, mobil, ...). Spíše bych to ale tipl na Tvé problémy s USB. Na netu je kolem těchto hlášek plno odkazů: answers.microsoft.com, www.techspot.com.

Služba Computer Browser bola ukončená s nasledujúcou chybou: Systém sa vypína.
Služba Background Intelligent Transfer Service bola ukončená s chybou služby %%-2147023781.
Služba Power bola ukončená s chybou služby Operácia sa úspešne dokončila..
The previous system shutdown at 17:32:03 on ‎10. ‎4. ‎2015 was unexpected
The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

Pravděpodobně navazující "chyby", související s neočekávaným vypnutím systému.

Služba Intel(R) Management and Security Application Local Management Service sa neočakávane ukončila ...
Služba Intel(R) Rapid Storage Technology sa neočakávane ukončila ...

Opět pravděpodobně související chyby. Tyhle služby nepotřebuješ, buď si je odinstaluj nebo zakaž: pc.poradna.net, www.intel.com

Služba ASUS Com Service sa neočakávane ukončila ...
Obecná hláška, bez uvedení přičiny, musel bych hádat z kávové sedliny a to se mi nechce.

Produkt: AMD Catalyst Install Manager - Chyba 1723. U balíčku Instalační služby systému Windows došlo k potížím. Knihovna DLL požadovaná k dokončení této instalace nemůže být spuštěna. ...
Taky o této chybě se toho dá najít spousta: steamcommunity.com, answers.microsoft.com.

Unable to read the performance counter strings defined for the 01B language ID. The first DWORD in the Data section contains the Win32 error code.
Slavný Index uživatelských zkušeností. Službu buď vypni nebo oprav dle tohoto návodu.

Služba Windows Search nemôže otvoriť ukladací priestor vlastností Jet.
Details: 0x%08x (0xc0041800 - Databáza indexu obsahu je poškodená. (HRESULT : 0xc0041800))

Vyhledávací a indexovací služba má poškozený indexový soubor. Našel jsem zde, jak opravit.