Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD sestava do max. 18000kč

Nazdar, chci si koupit novu pc sestavu AMD, co povite na tuhletou?

procesor: AMD FX-6300
grafika: ASUS R9270-DC2OC-2GD5
ramka: Crucial 8 GB KIT DDR3 1600 MHz CL9 Ballistix Sport
hdd: WD Blue 1000GB 64MB cache
deska: ASUS M5A97 R2.0
ventilák na prosesor: GELID Solutions Tranquillo
dvd: Samsung SH-118CB černá
skrin: Corsair SPEC-03 Red LED Carbide Series černá s průhlednou bočnicí
zdroj: Corsair CX500

Nepochopil...
Čo ak mám 50fps? Aj tu platí tá Tvoja rovnica: 60Hz = 60fps ??? Nie neplatí, pretože obnovovacia frekvencia monitora (koľko-krát za sekundu dokáže monitor vykresliť obraz) nemá nič spoločné s fps (počet snímkov za sekundu, ktoré dokáže vytvoriť grafická karta)...