Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze připojit myš

Dobrý den,

když připojím k notebooku myš, napíše mi to "Zařízení USB nebylo rozpoznáno", myš přesto svítí, ale nejde s ní pohybovat.

Ve správci zařízení mám vykřičník u zařízení PCI (nevím, co to je) a nejde aktualizovat.

Poradíte mi prosím někdo co s tím? Mám notebook Asus K55VJ s W8.

Děkuji

nefunguje v žádném USB žádná myš, jiná zařízení ano, ve správci zařízení není nic červeného ani žlutého, ve všech třech USB normálně do včerejška fungovala. ve správci mám pod myš - myš kompatibilní s PS2 a nic jiného ... nemělo by tam být další zařízení?