Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P7 mini, M2,G2 mini

Ahoj rozmýšlím se mezi těmito 3 telefony (Sony xperia M2,LG G2 mini,Huawei ascend P7 mini)

No každý má něco do sebe nejvíce vzhledem se mi líbí huawei,ale prý kašle na aktualizace, poté lg se mi líbí výdrží baterie, no sony se mi líbí celkově celý..
Děkuji moc za pomoc
Jinak rozpočet je cca 4-5k

Každý rieši LTE, podľa môjho názoru je to zbytočné používať, keď chcem niečo pozrieť, prípadne niečo menšie stiahnúť použijem mobilný net, ak chcem stahovať veľké súbory tak doma na Wi-Fi, prípadne niekde v meste. Ako sa vraví 100 ľudí, 100 chutí.

Rychlý, spolehlivý, dobrá výdrž, pěkný, nečeká se, propracovaný systém resp. Nástavba, dobře zpracován. Prakticky bez chyby. Když srovnám s m2 - je těžší (bylo mi to nepříjemné), pociťovat jsem záseky, a slabší výdrž baterie.

Co konkrétně chceš vědět?
G2 mini mám.
Po nastavení mi vydrží 4 dny běžného provbozu bez nabíjení, to je víc jak 2x to, co jsem měl v ruce před tím.
Připomínky:
1. vypínání a hlasitost je na zadní straně - je třeba si na to zvyknout.
2. není stavová LED dioda
3. není automatická regulace jasu displeje

No Ještě by mě zajímalo kdyby ste mi mohl odpovědět, tak zadrhává se systém ? (chápu, že zadrhávání je taková androidí písnička) ale je zadrhávání časté nebo moc ne ? Hry nehraju, max youtube nebo brouzdání po netu, ano je škoda že není led dioda, no auto. regulace jasu mi nějak nevadí, nevyužívám ji ani u svého nynějšího telefonu. Díky za odpověď. :-)

Děkuji moc. No vážně se rozmýšlím mezi tou P7 mini a G2 mini. P7 má hezčí vzhled, avšak g2 je taky velmi dobře zpracovaná myslím že aktualizace od LG budou častější než od huawei.. No tak asi to lg .. Tak já moc všem opravdu moc děkuji ahoj ! :-)