Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZALMAN R1 vs Z3

Zdravím,
jaká case bude lepší? http://www.czc.cz/zalman-r1-okno-cerna/160576/prod ukt nebo produkt ?
Chladič na CPU bude Fera 2, tak aby se tam vešel, což asi vejde..
R1 má prachové filtry, Z3 je má, nebo ne?
U které z těchto beden půjde líp cable management (co nejvíc schovat kabely)?

Takže mi jde hlavně o ten cable management a prachové filtry (ve které bedně bude míň prachu - snad chápete).
U té R1 je to jak s těmi chladiči nahoře? To se musí vždycky otevřít ten poklop nahoře? A větráky vepředu - také musí být otevřené ty dvířka, nebo ne? Jde mi o to celkem dost.

Pokud máte nějaké zkušenosti, napište je :-)
Díky moc.

Co zkusit Zalman Z9+? Vypadá hezky jako všechny zalmany a má boční průhled + filtry na vstupních větrácích, dobrej prostor pro schování kabeláže za desku a vejdou se do nej i ty nejbrutalnejsi chladice + grafiky az do 290 mm, ma inteligentni uchyceni HDD pres antivibracni podlozky a dobrý airflow (včetně regulace 2 - 3 ventilátorů nezávisle na desce)