Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s routerem

Zdravím mám doma Wi-Fi router (TP-Link) před ním je zapojen convertor pro přípojku IP TV z něj jde WAN do routeru ten posílá Wi-Fi a v LANu mám kábel do PC a do TV to vše chápu ok. Nicméně mám tu ještě teď jeden router ASUS konkrétně RT-N10U má i mód repeateru chtěl bych ho nastavit aby mi opakoval signál v hluchém místě ve sklepě v paneláku. Oni ty železobetonové zdi ten signál docela zkrouhnou no jenže ten router mě do sebe nechce pustit i když si ho do PC propojím s lanem a znám jeho IP adresu jméno i heslo tak mi prostě nenaloaduje tu IP navíc po chvilce router odpojí LAN a rozsvítí se kontrolka Wi-Fi jakože už cosi repeatruje byť není nastaven a výstupu není nic a to jsem zkoušel i reboot do defaultu. Poraďte co dál.

a to jsem zkoušel i reboot do defaultu

ani pak ses k tomuto routeru nepřipojil? (předpokládám kabel od pc v lan asusu, bez tplinku)
pak je ten krám po smrti.

navíc po chvilce router odpojí LAN a rozsvítí se kontrolka Wi-Fi

kontrolky routeru jsem nikdy neřešil. ale toto není normální chování, že router sám něco mění.

pingneš si vůbec na ten router? (pravděpodobně na 192.168.1.1)