Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ASUS A2500L - Wireless

Ahoj, ovladače pro Wireless jsem na stránkách výrobce pro tento notebook našel, ale notebook se tváří, že v něm žádná karta není (ani v AIDA jsem žádnou Wireless kartičku nenašel). Navíte, dělaly se tyto notebooky i pouze s připojením přes kabel? Děkuji.

technická otázka je ten notebook ještě v záruce? už se mi několikrát stalo a to i Wls karty ze byla proste povyjeta z konektoru zrejme vlivem vibraci a otresu stalo se mi to uz nekolikrat dokonce i u HDD byt je mala pravdepodobnost ze by to bylo tim a jeste jedna vec mas spravny ovladac? Jestli jsi mel pred instalaci ve spravci zarizeni nejaky neznamy a pak zmizlo tak by byla cesta leda tam že jsi nainstnul špatný driver který se s daným HW nechová korektně