Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová sestava HP

Dobrý den, chtěl bych koupit starší počítačovou sestavu, na které není licenční štítek, ale je tam nainstalovaný a aktivovaný windows 7 ultimate. Má docela slušné parametry: 4GB RAM a dvou jádrový AMD procesor s taktem 2,8 GHz. Cena je také slušná, ale nevím jestli je to s tím windowsem v pořádku. Co si o tom myslíte? Děkuji za odpovědi

Takže jsem pochopil, že je to z 99% kradený windows 7 ultimate. A co kdybych to koupil a dal si tam třeba linux (ubuntu) nebo popřípadě bych koupil legální windowsy? Ten počítač je přibližně 5 let starý a prodává ho za 2000. Myslíte, že by to byla výhodná koupě na ty parametry, nebo ne?

Další parametry:
Procesor : AMD Athlon II X2 215 / 2 X 2,7 GHz
Zákl. deska :Foxcon 2AAF / s. AM3
Paměť RAM: 2 GB DDR3 /1333 MHz / 1X2GB
Grafika : ATI Radeon 3000 / 256MB / VGA -sdílená
Pevný disk: 320 GB /SATA
Mechanika : DVD-RW /SATA
Čtečka karet

Pro mě je blbý mít doma kradenej systém...