Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bluetooth klávesnice přestala psát diakritiku (Android)

Když jsem připojil k tabletu BT klavasnici, převexlovalo se mi to na software klávesnici Samsung a horní rada BT klávesnice psala diakritiku.
Úplně záhadně se mi někde něco přehodilo a horní řada mi píše čísla (chová se to jako en klávesnice, ale QWERTZ).
Netušíte někdo, v čem je problem?
Android 4.4
Tablet Samsung Galagy Note 10.1
BT klávesnice BKB-A (ale dělá to i jiná - tou to nebude)
#tenandroidmipijekrev :-)

Ahoj Krato, jazyk klávesnice si je potřeba přepnout v Nastavení - Jazyk a zadávání (ukázáno na přiloženém screenshotu z Note 4). Tato funkce byla přidána společností Google ve verzi Android 4.4 takže je pravděpodobné že byla upravena právě aktualizací. Pokud by se stále nedařilo kontaktuj nás prosím na zákaznické lince (800 726 786). Situaci vyřešíme pomocí naší vzdálené správy.

Oživuji, jelikož jsem na to přišel. Udělalo se to, když jsem přehodil na skvělou Hacker's keyboard a to právě i na té origoš od Samsungu, kde diakritika fungovala.
Nestačilo však klávesnici http://www.androidtip.cz/hackers-keyboard-ceska-kl avesnice-pro-android-zdarma-aneb-nechybi-vam-nahod ou-na-tabletu-sipky/ pouze odinstalovat. Musel jsem udělat kontrolu aktualizací Androidu, nabídlo to, nainstaloval jsem a už to chodí.
Naštěstí mi zůstalo veškeré nastavení všeho na tabletu a ne jako minule (na předchozím zařízení), kdy mi vše zmizelo a byl v továrním nastavení. To bych totiž tento text už nepsal, jelikož by mě ranila mrtvice. :-)
#jednoumeprivededohrobu