Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plný disk i po přeinstalaci Windows

Dobrý den

V počítačích se moc nevyznám a tak zde prosím o radu. Asi před týdnem jsem se konečně rozhodl přeinstalovat notebook. Po přeinstalaci jsem se chtěl podívat kolik mám volného místa, ale místo úsměvu jsem byl zděšen! Na disku po přeinstalování PC bylo 200 GB volného místa z celkové kapacity 700 GB. Prohledával jsem všechny složky jestli někde nenajdu zálohu starého disku, ale nikde jsem ho nenašel... Nevíte někdo prosím jak mám vyčistit disk C:? (Nic kromě Windowsu tam není) - Windows 7 Home Premium

Velice děkuji za jakoukoliv odpověď.

Pokud jsi instaloval bez formátování,tak tam asi bude zálohovaná složka s názvem WINDOWS old. Budeš muset znova. Na ext.disk si přehraj důležité soubory,složky. Dej instalační disk a v menu instalace bude volba formátovat. Dáš ano, a na disku bude volno (9 GB zabere nový WIN.) jak na Rudém náměstí.