Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč mi nefunguje menu na stránce ?

Dobrý den
mám vytvořené dhtml menu.Pokud je tento soubor doma v počítači a v prohlížeči jej otevřu vše funguje jak má, Pokud tento soubor přesunu na stránku na web a pak jej v prohlížeči otevřu,sice to funguje,odkazy se otvírají ale není u nich postranní lišta na posunování. Proč? Díky

Protože to máš rozbité. To se dnes s podobnými dotazy roztrhl pytel?
Jakou chceš odpověď na podobný dotaz?

Možné příčiny např. velká a malá písmena v okdazech a stránka na webu jede na linuxovém serveru (ten totiž velikost písmen rozlišuje). Doma ti to funguje, na hostingu ne.

Pokud neuvedeš odkaz na stranky, jediná další možná odpověď je: máš to rozbité