Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samsung Galaxy S3 mini - nelze zapnout

Dobrý všem,

bohužel mi nejde zapnout telefon. Vypnul se sám (nebo se vybil) a nejde zapnout. Zkoušela jsem ho nabít, vyměnit baterii, nechat ho odpočinout s i bez baterie, vyměnit nabíječky, ale nic nefunguje. Nezobrazí se ani nabíjení. Při pokusu zapnout se nezobrazí ani úvodní obrázek SAMSUNG ani Ň.

Napadá Vás něco jiného než reklamace?

Čau,

má uplně stejný problém. Přišla jsi na něco ?

Před dvěma dny se mimobil vybil a to bohužel uplně na 0% ...prostě sem ho používal dokud se uplně nevybil. No a d té doby nejde zapnout, nabít, diody nereagjí, přes usb v pc také nic, přes nabíječku také nic ....prostě nic, mrtvo.