Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitoru neustále problikává menu

Dobrý den,
mám tu problém s monitorem, který jsem koupil pro svého známého. Jedná se o LG Flatron W2284F-PF.
Monitor normálně funguje a jde zapnout, tam chybu nevidím. Ale po čase se najednou přes monitor zobrazí menu. Nebo jen nějaká hláška a při pokusu to menu vypnout tlačítkem se monitor zblázní. Začne se sám nastavovat, pohybovat se v menu, měnit jazyk, měnit například světlost a tak. Po chvilce to přestane a funguje dál jako vždy. Nepomohla ani funkce továrního restartu. Chyba se navíc ukazuje i při připojení k notebooku nebo jinému PC.
Nejčastěji tam vyskočí hláška "processing auto image adjustment" nebo jindy "osd locked" a pak když se dotku jakéhokoliv tlačítka tak začne monitor bláznit.
Monitor jsme koupili přes bazar, i když jsem byl proti tomu. Předchozí majitel sice zatvrzele tvrdil, že monitoru nic není, ale víte jak to chodí...

Je možné že monitoru chybí například ovladače nebo je to způsobené připojeným VGA kabelem místo DVI kabelem?

Prosím o nějakou radu.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Tymi ovladacmi to urcite nebude.
Kamarat mal rovnaky problem ako ty ale on mal SAMSUNG manitor a problem bol vtom ze on mal trosku a aj obcas VLHKO v izbe a ta vlhkost sposobily to iste preblikavanie a menenie farieb = diskoteku. Neslo stym nic urobyt jedine sa musel kupit novy...