Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kancelářská PC sestava do 18 000,- bez DPH

Dobrý den, potřebuji do firmy do kanceláře kde se kreslí kuchyně, využívá email a popřípadně internet. PC
Dostal jsem nabídku od jedné firmy tuto sestavu což si myslím, že je asi z půla věcí k ničemu.

Co požaduji:
Windows 8.1 PRO
Office 2013 pro podnikatele

Co nepotřebuji:
Monitor

Co neuškodí, nevadí:
klávesnice, myš

Cenová relace 18 000,- což si myslím, že je až moc, ale chci za tuto cenu či menší kancelářský obyčejný pc který všechno rozšlape.
Nebudou se na něm hrát žádné hry.

Základní deska: ASRock H81M-HDS/ H81/ LGA1150/ DDR3 1600/ mATX
Operační systém: Microsoft WINDOWS 8.1 Professional
Kancelářský balík: Microsoft Office 2013 pro podnikatele
Procesor: INTEL Core i3-4160 3.6GHz, 3MB, socket 1150, BOX
Optická mechanika: LG DVD±R/±RW/RAM, M-disc
Čtecka karet: OEM interní černá All in 1
Operační paměť: 4GB,1600MHz, TEAM Elite
Skříň: HAL3000 Spirit microATX TMF01 Silicon
Zdroj: CHIEFTEC GPA-350B8 350W
Pevný disk: Seagate Barracuda 1 TB
Příslušenství: Genius SlimStar C110 Drátový kit USB (klávesnice Slimstar 110 + myš NetScroll 200)

Vaše cena bez DPH 17 985 Kč
Práce (instalace+převedení dat) 2-3 hod.
Záruka 36 měsíce (ů)

Děkuji

Maličký SSD je pořád lepší než žádný. Co na něj chceš dávat, že se ti 60GB zdá málo? Máš zkušenost se SSD od Patriotu? Nemáš. Proč třepeš? Ta vaše zaujatost vůči značkám je úsměvná. Příslušenství si snad může vybrat sám, budget na to má.