Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní sestava?

Zdravim chtěl bych se zeptat na tuto sestavu jestli je dobrá děkuji
Skříň: Počítačová skříň EVOLVEO F125 midi tower, 8x5.25", 2x3.5", ATX, přední USB3.0 + USB2.0 + HD audio, čtečka SD/micro SD karet
Počítačová skříň pro herní hardware, která budí respekt u soupeřů provedením, jako by s vámi prošla celou řadou bitev a do dalších se teprve hrdě chystala.
Deska: MSI 970A-G43 Základní deska AMD 970/SB950, DDR3 2133, 2x PCIe x16, SATA III, USB 3.0, GLAN, 8ch audio, ATX, scAM3+
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition ( při zapnutém OC Genie II, Auto na 3825 Mh )
CPU: chladič Zalman CNPS5X Performa
RAM Kingston 16 GB KIT DDR3 1866MHz CL10 HyperX Fury Series ( 4x4GB )
Grafika: SAPPHIRE HD 7850 OC Grafická karta 2GB DDR5 (5000MHz), AMD Radeon HD 7850 (920MHz), PCIe x16 3.0, CrossFire, 256bit, DisplayPort, 2x DVI, HDMI
SSD OCZ Vertex 4 Series 128GB disk 2.5", SATA III, MLC, Indilinx Everest, čtení až 560MB/s, zápis až 430MB/s
HDD WD Red 2000GB 64MB cache Pevný disk SATA III 6G, IntelliPower, vhodné pro NAS (24/7), Rychlost otáček 5 400 ot/min
Zdroj: Počítačový zdroj Cooler Master Thunder 600W ATX V2.3, aktivní PFC, 120mm ventilátor
Přední ventilátor - skříň: AIREN Red Wings 120 LED červený
Zadní ventilátor - skříň: AIREN Red Wings 80 LED červený
Mechanika CD/DVD RW

Počítačová skříň pro herní hardware, která budí respekt u soupeřů provedením, jako by s vámi prošla celou řadou bitev a do dalších se teprve hrdě chystala.

Horst Fuchs začal prodávat počítače!

To je nějaká bazarová sestava za pár korun?

Tak za tu cenu asi OK jenomže se to tam vydrape vejs a otázka na kolik.CPU i když není špatnej na dnešek bída ,levna case za 800 žádný terno, SSD nic moc,HDD je OK jenže mě tam chybí jejich stav,zdroj ujde GPU a RAM OK i když 16GB k ničemu stačí ti bohatě 8GB.Tady pro porovnání jeden z levnějších CPU takoví minimum do herniho pc od AMD vs ten co je v sestavě.
http://cpuboss.com/cpus/AMD-Phenom-II-X4-965-vs-AM D-FX-6300