Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varování ve hře

co znamená, když mě notebook píše ve hře warning (opcode 0x67E7) Exception 0xC0000005 at 0x7F0C37?
Začalo mě to psát po aktualizaci grafické a zvukové karty co mě došla přes Windows Update.

Aktualizace zvukovky a grafiky přes winupdate je chyba! Pokud můžeš, vrať se (přes bod obnovení) zpět.

Ovladače se aktualizují:
1) u PC z webu nVidia či AMD
2) u NB z webu výrobce NB

Cokoliv jiného je špatně - i když se winupdate/Microsoft tváří že ne, že oni sežrali všechnu moudrost světa.