Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 970

Dobrý den, přemýšlím nad koupí GTX 970. Nejlevnější jsem našel GIGABYTE N970IXOC-4GD za 8500,-. Jen bych se chtěl zeptat jaký je to rozdíl například od MSI GTX 970, protože cenově to je asi o 2000.

Amd nic oficiálního neuvedlo. Kecat umí každý. R9 380x a r9 390x mají být nové, nové paměti atd. Ale bude to drahé, podle mě cca jako gtx 980 možná více. Až výjdou tak výjdou. Tak jako jsou ty testy, že budou lepší jak gtx 980 o 40%, to taky nikdo neví. Vždy se mi líbí, že lidi nic neví, ale kecat umí to jo. Že to někde přečtou, aha takže když přečteš, že ufo přistálo v obchodě, tak tomu budeš taky věřit? Jaj. snílci na entou.

Kup dražší. Kdyby jsi chtěl koupit levnější a čekat, co bude za rok a půl, tak by jsi takhle mohl čekat pořád, ptž zase další rok bude ohlášené něco nového. Raději si užívej hned ;), nečekej, jinak budeš čekat do smrti a pak už je pozdě něco měnit.

Osobně preferuji koupi "levnější" GK, která mi v současnosti postačuje případně s nějakou tou výkonnostní rezervou než kupovat drahý high-end. Grafická karta nemusí ony 3 roky ani vydržet, můžou být v hrách použité nové technologie, které GK nebude "umět" a budeš muset stejně koupit jinou.

Souhlas. Lidi jsou idioti. Musejí šířit každou blbost, co někde přečtou. Všichni jsou chytrý jak rádio. Přesně tohle úplně nesnáším. Stačí procházet různý diskuse. Vezmu příklad slavná osoba pan X. Každej si myslí, jak zná chování pana X, každej ho na základě článků někde v Blesku a podobných sračkách zná, každý ví přesně proč a co udělal a co ho k tomu vedlo, a to jen díky tomu, že se o něm dočte něco v novinách nebo o něm slyší v médiích. A co je ještě horší, pak to cpe ostatním jako nějaký dogma. Bože, nesnáším! takový lidi. Nicky!, co nikdy nic nedokázaly a pak mi ještě budou řikat, co si mám o panu X myslet, OMG, zabíjel bych takový paka, fakt že jo. Už aby lidskej druh něco nahradilo. Nechci házet všechny do jednohi pytel, ale jsme to nejhroší, co tuhle zemi mohlo potkat.