Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software pro mobil?

Prosím o dotaz...Mám sony ericsson k700i a chtěl bych si stáhnot nějaký software pro komunikaci s PC a přenášením dat s tímto mobilem.Měl jsem už dost odkazů,ale vše bylo v cizím jazyku.Chtěl bych ho pokud možno v češtině.Nevíte někdo o některém?

V první řadě musíš mít nastavený telefon pro komunikaci na určitém COM portě. Máš-li ho připojen přes datový kabel, postarají se o to ovladače ke kabelu. Máš-li ho připojený přes bluetooth, tak si to windows nastaví sám na nějaký COM port. Poté už stačí dát v MyPhoneExploreru v nastavení 'Vyhledat zařízení' a on si ho sám najde.

[mpeve5.png]

Nainstaloval si správné ovladače k tomu kabelu? Pokud ano, měl by ti přibýt jeden virtuální COM port navíc než máš (můžeš si to ověřit ve správci zařízení). V nastavení MyPhoneExploreru nic nastavovat nemusíš, stačí dát vyhledat zařízení a ty hodnoty se ti nastaví samy.