Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chyba v Mozille 2

ahoj, instaloval jsem k lite codeck pack a v mozille mi to předělalo výchozý stránku a když ji předělám na mojí co chci tak se mi tam objeví ta hnusná. Vymažu cookies, odinstaloval jsem nějakej toolbar co si tam ten codec natáhl, ale nevím si s tím rady. Děkuji

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Kdyz jsem reinstaloval widle tak se mi ta blbost objevila v IE jako uvodni stranka.
kaparzo72 26.04.2015 14:55
kaparzo72
ale jistě, originální instalačka od ms a samý legální soft - dneska je apríl. použij adwcleaner. a n…
lední brtník 26.04.2015 16:52
lední brtník
Zasadne kupuji legal widle. Ale jak je mozny ze se to tam objevi znovu. Jako sdileni netu s jednoho…
kaparzo72 26.04.2015 17:23
kaparzo72
Jako sdileni netu s jednoho routeru se mi objevi stejny nazev sdileni a ja mam v routeru uz jiny. c… nový
lední brtník 26.04.2015 18:24
lední brtník
Jakej warez, ja nejsem jako nekdo. Vse si poctive kupuju jako acronis, norton apod. Tak me tady nena… nový
kaparzo72 26.04.2015 19:57
kaparzo72
spravce routeru je sice moje mamka co dnes maminky musí zvládnou, práce, deti, nákupy, manželský s… nový
Joseph 26.04.2015 20:10
Joseph
Vse si poctive kupuju jako ... norton při tom nakupování by to chtělo projevit soudnost. svoje tém… poslední
lední brtník 26.04.2015 20:45
lední brtník

Jako sdileni netu s jednoho routeru se mi objevi stejny nazev sdileni a ja mam v routeru uz jiny.

cože? můžeš to namalovat? nerozumím ani slovo.

Ale jak je mozny ze se to tam objevi znovu.

když tam cpeš freeware, tak se laskavě podívej, jaký adware má při instalaci zatržený. jinak tam nejsi správce, ale jen pro srandu.
pokud tam stahuješ warez, ten se pochopitelně ani neptá.

Vse si poctive kupuju jako ... norton

při tom nakupování by to chtělo projevit soudnost.

svoje téma jsi nazval "chyba v Mozille" - přitom tam máš tebou nainstalovaný adware, který se tam dostal jak?

klite codec pack je sračka, fak nevím proč bych měl něco takového instalovat. chceš říct, že po stažení z oficiálního zdroje to obsahuje adware? o to je to vtipnější, pak je to sračka na druhou.
čisté řešení na přehrávání filmů jsi dostal.

a nešlo o správce routeru, ale o tazvaného správce windows, který si nechá zaspywarovat pc, neumí to odstranit a tady tvrdí něco o tom, že to má v čisté instalaci. já dneska taky obědval, ale tak vtipná kaše to nebyla.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru