Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s grafickou kartou

Dobrý den. Našel jsem si tento set grafické karty a zdroje. Ten zdroj je pro minimální požadavky GK. Chtěl bych znát váš názor na tohle a taky pokud by jste měli popř. lepší, možná levnější. Snad jste mě pochopili děkuju. :-)

Dohromady to určitě půjde, ale vhodny to moc není. Výhoda socketu fm2 spočívá především v integrované grafice, procesor je slabší. Hodí se jako multimediální pc, ale v tom případě je ta grafika kterou kupuješ zbytečně moc výkonná.
Pokud to potřebuješ na hraní zkus nějakou am3+ desku např s procesorem fx6350 (nebo jinými fx). Nebo dražší variantu od Intelu.