Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní PC sestava :-)

1. FINANČNÍ LIMIT - 25 000 Kč

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - Herní , upravy videí

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - potřebuji , win 8 / 8.1

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? bylo by super, kdyby mi to E-Shop sestavil nevyznám se v tom moc dobře

5. MONITOR - mám 27" s FHD rozlišením

6. CO VŠE POTŘEBUJI? - představu mám jen okolo pevných disků - SSD 120 GB+ pro systém a alespoň 1 TB datový disk.

Vzhledem k menšímu limitu by bylo asi lepší to postavit na procesorech AMD místo Intel , ovšem to vše nechám na vás.
Chtěla bych, aby mi PC zmáknul současné hry na Full detaily ve FHD rozlišení a aby byl připraven zvládnou ještě nějaké hry, které mají v brzké době vycházet taky na full ve FHD ( GTA 5 , apod. )

Moc vám předem děkuji za návrhy , cenový limit 25 000 je samozřejmě i s WIN 8 / 8.1.

Ještě bych ráda poprosila, aby to bylo na základní desce kde by byli možné v budoucnu nějaké úpravy ( zvýšení ram [16 , 32 GB] , lepší procesro [není podmínkou] , lepší Grafická karta [případně na zapojení dvou], apod )