Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuk ze zvukove karty v prednim panelu

Dobry den jen info prosim vas kdyz si koupim zvukovou kartu do pc stolniho tak repro mi bude hrat ze zvukove karty to je jasny protoze to mam zapojene na zvukovku ale jedna se mi o predni panel ktery je pripojeny tusim na zakl.desku odkud tedy sluchatka z predniho panelu budou brat zvuk z te co jsem dal novou nebo z integrovane co je na zakl.desce? dekuji.

co kde bude hrát a kdy, múže býti značne rúzne, počty zvukových kanálu jsou/múžou být na rúznych mainboardech rúzne, smerováni jejich výstupu je záležitost konfiguračních nastavení, navíc krome zvukovky už nejakej rok do výstupu zvuku kecá HDMI ..., je to další pripadnej výstup

ja vím, čeho je moc, toho je občas príliš a kde na to má obyčejná ženská/mužský brát čas, pripadne filipa

..... :puff: