Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 5 monitorů a SLI - zapojení

Dobrý den,
jednoduchý dotaz: Pokud mám 4 grafické karty v SLI (každá má 3 porty) a chci mít 5 monitorů, mohu zapojit monitory do různých grafik, když jsou v SLI nebo musím pouze do jedné. Je to stupidní dotaz, ale v tomto se nevyznám.
Předem moc děkuji za pomoc..

Moc, Tě to asi nepotěší, ale tohle si prostuduj, mohlo by to pro Tebe být zajímavé:
Více monitorů na SLI a CrossFire:

...(v SLI nebo CrossFire) grafické karty obvykle pracují v tzv. spojeném režimu, kdy společně vypočítávají jednu grafickou scénu, která je následně promítána skrze primární grafickou kartu. Logicky vzato se tedy na vnější pohled jedná o klasickou kartu.
Pánové z NVIDIE jsou si touto problematickou situací dobře vědomi a snaží se za každou cenu přijít s řešením, které by umožnilo využít jak výpočetního výkonu SLI, tak i počtu grafických výstupů v této konfiguraci obsažených. Jejich marketingové akce a letáky sice hlásají, že do sestavy se SLI grafickým systémem můžete zapojit i čtyři nezávislé monitory, ovšem při bližším pohledu stejně zjistíte, že pro druhou dvojici výstupů osadili počítač třetí grafickou kartou. ...