Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno otočení textu ve wordu

ahoj, prosím jak se dá otočit text ve wordu? vím že ve wordu 2010 je přímo na to ikonka ze "směrem textu" a v powerpointu 2007 je taky ale ve wordu 2007 jsem ji nenašla.

Mal som konkrétny prípad, keď sa po vložení textového bloku do Wordu neobjavil nad rámčekom zelený uchytný bod určený k ľuvoboľnému otáčaniu bloku s textom. Nepomohla ani oprava balíku MS Office. Jedine odinštalovanie a nová inštalácia.

Zrejme bol aplikovaný nejaký expertný čistič Registrov.....