Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva monitory ?

Ahoj, chtel bych si poridit ke sve sestave druhy monitor, protoze rad sleduju livestreamy a hraju hry, ale pred koupi se chci zeptat zda bude vse fungovat tak jak doufam. Jeden monitor mam ted zapojen pres hdmi a druhy bych zapojil pres vga na tom pres vga bych mel pusteny livestream a na hdmi bych hral, jde to ?

opravdu moc dekuji za pomoc, ale jeste se ujistim bude to tedy fungovat i kdyz oba budou pripojeny pres hdmi ( na jednom livestream, na druhem hra) a bude na tom druhem, ktery bude pripojen pomoci toho vami zmineneho kabelu fungovat zvuk ?