Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook NEJDE!

Dobrý den. Dnes jsem se stal obětí tak zvaného "ochcání" a udělal sem blbost, která nejde vrátit.
Koupil sem od "ROMA" notebook s názvem Lenovo Ideapad Z575 a na moje překvapení přišli řeči o tom jak spadl apod..
Ale co mě dokázalo nas*at?.. Když jsem přijel domů tak NB nejevil známky dobrého používání a vůbec. Nelze ho dostat do Windowsu ani na jeho instalaci. Úvodní stránka naběhla v pohodě, BIOS taky v poho, ale když má Nb naběhnout do Windowsu tak je jen černá obrazovka a nic víc.. Ani reset ani se nevypne.. Když vyndám HDD tak mi to hodí nějakou zprávu, která po 5ti sekundách zmizí a ukáže se menu Bootu. Když dám přes CD tak zase ta zpráva. Nevíte někdo co s tím je, ať vím co hledat?
Může to být HDD?
Je to něco na základovce?
Jaký vliv má na chladiči NB jeden drátek?..

Díky za rady..
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

RAMka, DVDROM, doska alebo disk v prdeli. Otestuj, uvidis.

Co sa cudujes, ked kupujes kraviny na ulici a navyse nevies nic o servise pc/ntb?
Co presne znamena "nejde nainstalovat win"? Tvoje popisy problemu su na prd, nik z nich nic nevie. Popis problemu "hodi to nejakou spravu" nieje popis problemu. Nejaku spravu si nejako oprav - jedine riesenie na taky popis....

Za blbost sa plati a v tvojom pripade to plati dokonale. Zivot s tebou pekne pozametal.