Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem novy procesor

Dobrý den mám starou sestavu chtěl bych si koupit novy procesor a desku

Jedna se mi o procesor nevím který vybrat tak max 7-8tisic
Potřebuji ho na hlavně hry a filmy internet. Poradí my někdo ktery je dobrý.

Co radši intel core i5 4590
Intel core i5 4690k
Nebo šel by i amd fx 8350 nebo amd fx 8370 nebo radši ty intely.Děkuji

Na čem máš postavenou sestavu? AMD? Intel?

Já osobně bych šel do 4690k pokud se jedná o Intel a pokud o AMD, pohledej něco mainsteream na codename Vishera. Do 8k se daj sehnat slušný kousky (viděl sem i jedno 12jádro od AMD za 7,5k ale je to prej ňákej prototyp)

Edit:
dokonce i jedno octadeca core kousek, dost slušný (18-core)