Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Normalní teplota u ntb

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jaká je normální teplota při větším zatížení ntb a hraní. Mam LENOVO G410. Notebook má v klidu (internet,video) něco okolo 45 stupnů. Ale hned jak začne pracovat více (hry,zátěžový test) tak do 2 minut je teplota někde u 90 stupnu. Je to normální ? Nějaké rady?

Mohlo by to být vyschlou teplo-vodivou pastou (protože při zátěži je nehorázně horký VGA výstup). Je to možná když je ten notebook ani né rok starý ?

Za mňa nie. Ale niekto, kto ťa podporí v prepastovaní, sa tu tiež určite nájde...

ve stoláku, kde je dost větracího místa, bývá někdy vystlané prachem.
co myslíš, že je uvnitř notebooku, kde uvnitř není jak rozumně protáhnout chlazení, nikdo ho nerozebral a nevyčistil, ale hlavní je pařit hry a upéct na 90°?
pasta není chladič. nejdřív musí být čisto uvnitř toho krámu.

Mám už poslední dotaz.

1. Notebook byl kupovaný v Americe tak bych chtěl vědět zda by mi Lenovo uznalo reklamaci
2. Jak se vytahuje baterka jsou dva šroubky které umožnují vyjmout kryt notebooku a vyměnit např RAM a HDD. Bohužel jeden je přelepen pečetí. Byl by problém s případnou reklamací ? Na internetu jsem našel odlišné odpovědi a na stránkách Lenova si taky hodně protiřečí.

:-D A je to tady. Přepastovat,přežehlit,předláždit chodník a nakonec pro nefunkčnost vyhodit. A nyní vážně,samozřejmě NIC nepřepastovávat,NB není konstruovám na trvalý vysoký výkon,maximálně VYFOUKAT stlačeným vzduchem.Dealerská loby ale vítězí,stále lidi kupují HERNÍ notebooky.

Vyfoukáno mám ale kdybych odstranil ten kryt tak pěkně vidím na větráček jestli ještě není zasviněný

Tak do toho.
Ak to dobre chápem, vyfoukáno máš iba "zvonku". To nie je nič extra, pretože medzi lopatkami ventilátora mohol zostať bordel.

Bohužel ntb teď potřebuji a čekat týden než to sprasí nemůžu. Navíc mám problém s tím že je kupovaný v Americe, myslíte že by to uznali? Nejspíše se na to vykašlu a kdyby se náhodou upekl dal bych to na reklamaci.