Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje přední USB 3.0

Dobrý večer. Potýkám se s problémem, že mi nejde na přední straně case USB 3.0 . USB 2.0 vedle něj funguje bez sebemenších problémů a USB 3.0 z desky taky jede vpoho. Spíš si myslím, že je problém v konektoru co se pojí na desku, nezdá se mi, že by tam držel nějak extra a řekl bych že vypadává. Při odpojení a zapojení pak chvíli funguje. Jedná se o case Zalman Z11 Neo a MB Asus M5A99X EVO R2.0

Děkuji

řekl bych že vypadává

já mám kreténské zvuky windows zásadně vypnuté, ale podle nich bys neplánované odpojení poznal.
taky můžeš mít cvičně spuštěný nirsoft usbdeview, ten ukazuje odběr připojeného zařízení - čili poruchu uvidíš.
konektory snad asus pájet umí, bych se divil, kdyby byl s boardem problém.
zbývá kabel co vede dopředu case - fak skvělý nápad tak pubertální skříně. pořiď si záslepku do 3.5" pozice s 2x usb3.