Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem android youtube na hudbu

Ahoj,

chcel by som poprosiť o radu. Mám mobil xperia E3 kde často počúvam hudbu cez youtube. Čo by som potreboval je program do mobilu čo mi mi dovolil prehrávať hudbu s youtube aaj keď bude zhasnutý display. Ide o to že pri poočúvani hudby keď mobil zablokujel alebo len zavriem kryt tak hneť zhasne a vypne aj prehrávanie.

Predom ďakujem za rady.

PS: neviem či to patrí pod mobily alebo pod software tak dúfam že som to umiestnil dobre

Youtube je specializovaný na video, je teda absolutne logické že ak je display zhasnutý a video sa neprehráva player prehrávanie zastaví, kto by chcel pozerať video na vypnutom display-i že ? Akurát Ty to chceš ....

internetových prehrávačov hudby existujú určite tisíce, internetových rádii specializovaných na hudbu taktiež, nepotrebuješ Youtube na hudbu

.... :puff: