Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hlásí, že mám nelegální Windows

Dobrý den. Prosím o radu.
Nainstaloval jsem nový SSDisk. Od té doby mně PC hlásí nepravidelně, že mám nelegální Windows 7. Mám originální CD. Různě se snažím zadat kody z CD. PC opět hlásí nelegální softwer. Dá se s tím něco dělat? Děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: Dobrý den. Prosím o radu.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Díky za účast....Prvý Windows byl originál koupený s PC. Chodilo to i s Upgrade 8 let. Problém nastal nyní pří instalaci SSD a dokonce po druhé instalaci První SSD 64 chodil dobře. Ale 64 málo, tak jsem koupi 128. A najednou tento problém. Dal bych aktivovat , ale kam a jak. Je možno poradit?