Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem (blue screen)

Zdravim potreboval by som pomoc vzdy ked nastartujem pocitac tak po niakej dobe 5 az 1 hodina sa mi zastavi obraz a neda sa nic robit na to mi hodi blue screen zo zvukom ako ked sa vam hra zasekne. prikladam fotku 49729512873899416051.jpg

co som skusil bolo f12 a enter skusal som aktualizovat vsetky ovladace a vycistil som pocitac advanced system care defragmentoval som disk a preskenoval antivirom

prosim o pomoc neviem si uz rady a preinstalovat windows 7 nemam cdcko a davat nelegalnu verziu a zase genuine a tieto veci nepotrebujem mat zase stym problemi,,

a bojim sa ze ide o hardwarovu chybu ale to si nemyslim kedze pocitac ide a stav pocitaca teploty je studeny takze sa neprehrieva ...

prosim o radu

aktualizovat vsetky ovladace a vycistil som pocitac advanced system care defragmentoval som disk a preskenoval antivirom

jedině ten antivir z toho není naprostá blbost.

zamrznutí po hodinách - teploty jsi kontroloval? vnitřek pc jsi kontroloval? zaprášený chladič pod větrákem?

bsod 119 je hw chyba - zkontroluj i grafiku, že se točí větrák.

advanced system care, driver booster

ten systém to má spočítané. nastav si jen omezený účet, ať nemůžeš do ničeho drbat a ničemu škodit.

někoho příčetného nech, ať se podívá do historie těch modrých smrtí - nirsoft bsod viewer, co se tam opakuje.

a ty údaje o teplotě i v zatížení + k tomu popis hw by byl zajímavý.