Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký WD HDD si vybrať???

nazdar, idem si skladať nový pc a chcel by som si tam vložiť dobrý disk... vytipoval som si western digital, no teraz akú farbu mám kúpiť??? mam v tom chaos tak mi prosím poraďte. Max 80€
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Co se tyka WD, tak idealni disk na system je Velociraptor, ale je drazsi, takze pokud setris a nechces utratit tolik penez a nevadi ti minimalni zpomaleni, tak staci WD Black, no a pokud setris opravdu hodne, tak na system se da pouzit i WD Blue.

Potom jsou jeste WD Red vhodny do NASu a jako datovy (uzivatelska data, zalohy apod.). WD Green je take na uzivatelska data pro setrilky a potom je jeste WD Purple na velke multimedialni soubory jako ruzne filmy, do prumyslovych kamer apod.