Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s uninstalací YTstahovace

YTstahovac stažený se spoustou dalšího balastu v rámci nějaké sw udělali na pc pěknou paseku (vyskakování reklam apod.) tak jsem to trochu pročistil (odinstaloval co se dá, smazal zbytek). Nešel mi odinstalovat YTDownloader a ani smazat jeho složka v ProgramFiles86 tak jsem nastartoval do nouzáku a smazal to tam. Na disku jsem našel ještě spoustu stop po tomto programu, tak právě mažu i ty ostatní obsahující YTD. Jenže, jeden je v adresáři v userech, kde je ve zvláštním adresáři Spr vce. Vedle je adresář Správce a to je správce počítače, ale tento uživatel Spr vce nebyl nikým z uživatelů notebooku vytvořen. Jedná se o nějakou chybu při instalaci YTDownloaderu (chyba v kódování nějaká?vypadnutí "á"?) nebo o záměr programu? Setkal se tu někdo s podobným problémem nebo napadá někoho co to znamená? Děkuji
Zmena predmetu, pôvodne: Problém s uninstalací YTDownloaderu (fleg) (fleg)
Upraveny nadpis, pretoze robotom od Googlu sa nepaci slovne spojenie pouzite v nadpise a nezobrazuju nam tu potom reklamu;o). (fleg)

loading...

Samotný problém s odinstalací byl po najetí z nouzáku vyřešen smazáním natvrdo, ale zaujalo mě, že se v uživatelích vytvořila taková podivná složka, tak mě zajímá, jestli někdo nemá zkušenost s něčím podobným.