Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který mobil???

Ten prvni je husta kopirka, nedal bych moc za to, ze to je podvod. Ten druhy muze byt, ale nema to LTE a je to proste Mediatek pro mene narocneho uzivatele, ten treti je od pomerne male a nekvalitni firmy, lidi kteri se telefonem JiaYu spalili beha po internetu hodne, nakonec jsem jeden z nich.