Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Raedon r9 270 po updatu ovladaču se nechce načíst windows

Zdravím mám ZDROJ:550W ATX,DVD-RW LG GH24NS 24x DVD±RW, DVD-RAM, SATA bare bulk černá
CPU:AMD FX-6300 6core, 4.1GHz, 14MB, socket AM3+, 125W Box
Mainboard:Gigabyte AM3+ 78LMT-USB3 4xDDR3, 6xSATAIII, PCIE, GLAN, 4xUSB3.0
RAM:EVOLVEO Zeppelin DDR III 8GB 1600 MHz, GOLD - s chladičem,
HDD:1TB WD10EZEX BLUE 3,5" 7200RPM/64MB/SATAIII
Grafika:Gigabyte Radeon R9 270 OC PCIE 2GB 256bit. DDR5, 2xDVI, DP, HDMI
Po nainstalovaní ovladačů grafické karty to chtělo restartovat , restatoval sem a počítat zamrznul u načítaní windowsu , Spouštění systemu Windows ..... Windows 7 home edition 64bit... Prosím co stím mám dělat ? Když sem to restartoval jeste jednou načetlo se že windows nelze spustit tak sem dal opravit , všechno to smazalo tam se to zkoušel znova a pořád to samé , ví někdo co stím ?

do nouzoveho rezimu rezimu se nemuzu dostat po startu pc nejede klavesnice mám tam na výber jen spustit bezným zpusobem nebo opravit pc ,..bod obnovy take nepomaha... porad to samý vzdicky to zamrzne u načítání ... ale když se to všechno smaže tak to jede bez prblemu , az se nainstalují ovadače dělá to neplechu ...

Tak tu grafiku zas vyber a strc tam povodnu.
Pravdepodobne mas nahovno zdroj, ale moze byt aj doska.
Tesne po biose mackaj F8, malo by to hodit volby, spust nudzovy rezim. Funguje to ked to budes mackat v spravnom momente (P.S. skus to F8 mackat potom jak potvrdis spustit normalnim spusobem)
A do BIOSu sa da dostat vzdy, ked sa tam dostat nevies tak mackas blbu klavesu alebo v blbom momente. Mackaj Del, ked nic tak F2.