Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk při startu windows

Zdravím, mam problém se zvukem v systému Windows 7. Když normálně vypnu zvuk a pak vypnu pocitac, tak při spuštění a přihlášení to přehraje zvuk a reproduktory jsou po startu zaplé. Predtim, než to začalo dělat, tak jsem si nastavil heslo k účtu a naintaloval hp support assistent. Myslím si, že to tim nebude, ale prostě je to divné. Díky za radu

naintaloval hp support assistent

kdejaká blbost si přidává svoje zvuky do zvukového schématu. win7 má extra zatrhávátko pro přihlášení, zbytečný hp assistent to může hloupě zapínat.
zkontrolovat správné nastavení "bez zvuku" a zrušení úvodních fanfár.

ještě je možnost, že to dělá nějaká automaticky spouštěná aplikace/služba, která se ani nepřidá do zvukového schématu a nejde tak zrušit. (v nouzovém režimu to pochopitelně hrát nebude)
potom tu věc nespouštět vůbec a napsat výrobci, co je to za hajzla.