Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se zapnutím notebooku

Dobrý den,
Notebook se při použivani (klasicky hudba + internet) náhle vypnul a při dalsim zapnutí ze vždycky slyšet jenom vetrak, ani se nerozsviti obrazovka a zase hnedka notebook vypne. Kontrolka napájení svítí, Notebook jsem kompletně rozebral a vyčistil, do BIOSu se ani nedostanu. Nemáte s tímto někdo zkušenost? Nemohla by to bejt popřípadě i CMOS baterie? (Restart CMOS jsem taky ještě nezkousel)

Popripade i mohla, i kdyz se mi to vetsinou projevovalo jinak.
Taky to muze ovsem byt spousta jinych veci, treba studeny spoj (obzvlast u bezolovnatych pajek se to casem sype i samo), nejaky zniceny kondenzator, ci jina podobna HW legrace.
Ja bych asi zkusil ho zapnout rozebrany a merit napeti na vhodnych mistech, ale pokud si nejsi jisty tim, ktera mista to jsou, a jake napeti by tam melo byt,tak bych ti to spis nedoporucoval.

Skusal si uz RAM po jednej v roznych slotoch?
Mas to na nabijacke t.j. odpojena baterka?

P.S: ked sa to nahle vyplo tak bud je nieco prehriate - nechaj to 15min vychladnut, alebo sa mohol aj odpalit niektory DC menic, a potom uz tomu nepomoze nic.
A kvoli cmos baterke by sa to urcite nevyplo samo od seba.