Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvorba www

Ciao tvořím si www stránky a potřeboval bych vědět jak tam vložit tabulku z novinkami, tak aby se mi to aktualizovalo samo.Něco podobného jak má seznam-např:nehoda na d1 apod. Předem děkuji

A ještě jedna otázka mám udělané pozadí ve kterém mám:<body background="pozadi.gif" bgproperties="fixed">............zakázaní posouvání obrázkového pozadí při rolování stránky.
Bohužel mi to jede pouze v prohlížeči Inteenet Explorer a ne!! v Mozzila Firerox.Jak to udělat aby to šlo v obou dvou případech? Děkuji předem