Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s USB porty ....

Častokrát jsem vyměnoval myši až najednou přestaly fungovat USB porty .....Zapojil jsem myš svíti ,a napíše 'Usb zařízeni nebylo rozpoznano' Takže myš sviti ale nejde .Poptával jsem se ruzných odborníku ale ti taky neveděli .Tak se obracím na tudle Online poradnu :) Jestli někdo ví co s tím sem s tím !!! Popř. napíšu bližší info. Děkuji !
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Prvne bych zjistil, zda se jedna o chybu hardwaru nebo operacniho systemu. Takze live CD linuxu, nabootovat a zkusit neco pripojit, pokud to nepujde, je to hw zavada (muzes zkusit vymenit zdroj, ale kdyz ani pak nic, tak asi odesel radic na desce). Pokud to pujde, tak mas zaneradeny OS, viry nebo nejaka neodborna ocista supercool cisticem ti rozdrbala system.