Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zničehonic nejde u PC zvuk

Zdravím,
dnes jsem zapl stolní PC a bez jakéholi důvodu nešel zvuk. Zkoušel jsem jiný port, i jiné zařízení, ale bednicčky v jiném PC fungovali a jiné zařízení v mém PC ne. Reproduktory mám na 100%. Video na Youtube se "přehrává", ale bez zvuku. Když spustím písničku nebo video v PC - opět vše běžní normálně, ale zvuk nejde. Takže PC funguje, vše vykazuje činnost jako obvykle, ale nejde zvuk. Mohl by mi někdo prosím poradit, kde by mohla být chyba?

Vyzkoušeno, zvuk sice nefunguje, ale alespoň se systém "obtěžoval" říct co se mu nelíbí. Doslova toto:

Misrosoft Visual C++ Runtime Library
This application has regusted the runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the applications support team for more information.

Tak snad to pomůže ;)