Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa podlozky, logitech vs steelseries.

Planujem si kupit tvrdu(pevnu - nelatkovu) podlozku. Vybral som si dufam overenu kvalitu v znackach Steelseries a Logitech.
Steelseries 9HD http://steelseries.com/products/outlet/steelseries -9hd
Logitech G440 http://gaming.logitech.com/en-roeu/product/g440-ha rd-gaming-mouse-pad

1, Logitech je model stary 1 rok. Steelseries 3 roky.
2, Obe maju povrch 'hlucny' pri pouzivani.
3, Cenu a rozmery nebudeme zohladnovat.
4, Steelseries je typ povrchu medzi preciznym pomalym pohybom a rychlym 'stielackovym'. Podla ich popisu.
5, Logitech je skor iba rychly, podla popisu som to tak pochopil.
6, Mys bude pouzivana Gamdias Erebos Laser GMS7510 erebos_gms7510
7, Ja by som chcel, aby to nebolo az tak priliz klzke. Ci ked je pohyb hlucny, znamena to, ze trenie je relativne vysoke a nikdy to nebude prilis klzke ?
8, Nechcem aby sa po case stavalo toto pri podlozke: "hraval som na nej so SS Xai a po pol roku sa ten super fajny povrch na vrchu vysuchal na holy plast a potom myska zadrhavala a pohyb po nej nebol plinuly.dal som ju reklamovat tak uvidime.....ale uz by som ju asi nechcel"
9, Ak spravne chapem zakladne veci, tak povrch podlozky by mal byt tvrdsi ako skejty na mysi, aby sa po case vymenili skejty a nie kupovala nova podlozka, vsak ? Lenze vyrobcovia normalne davaju skejty v podobe 'makkych' plastov ktore sa rychlo vysuchaju. Potom pri vymene, nie su k dispozicii nove originalne, ale ludia si lepia teflonove skejty vystrihnute z toho t. papiera. Ale teflon je tvrdsi, neznici to podlozku ? A tiez je klzkejsi, cize reakcie budu ine, na ake som bol zvyknuty s povodnymi skejtami. A nemenej dolezite je, ake lepidlo mam pouzit, aby som pri dalsej vymene dokazal skejty odstranit, ale aby drzali.

Dakujem

nechápu co řešíš. Myši a podložky jsou spotřebák, mechanickým používáním se opotřebují, já běžně myš v práci doslova ošmirgluju ročně o 1 mm. Když použiješ podložku, uchráníš spodek myši, ale zase se opotřebuje podložka, ať gumohadrová, nebo plastiková.