Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus G751JY-T7179H problém s WIFI

Ahoj lidičky nedávnou sem si koupil herní notebook - Asus G751JY-T7179H , mám takový problém co se týká wifi připojení , když PC zapnu doma v domácí síti na wifi tak běží 30 - 60 sekund a pak to najednou spadne a nechytne se do dalšího restartu / zapnutí a zase drží jen chviličku. Chyba ve wifi síti není jelikož žena je připojena na Wifi s jejím HP ( nevím model ) a když se připojím kabelem tak to frčí jak má. Nevíte kde může být problém ? Zase tak důležitý pro mě wifi eni jelikož sem z 90% na cestách v zahraničí ale u herního notebooku s cenou 65 000 si zase myslím, že je docela škoda něco takového nechat jentak plavat. Hlavně se mi to nechce posílat na reklamaci jelikož to je zase 30 dní pokud né více.

Předem děkuji za odpovědi.

p.s. napadlo mě už přeinstalovat ovladaš , ale k notebooku nebylo žádné CD s ovladači ani Win , takže se systém obnovuje nějak z disku , ale upřímně nevím kde bych ty ovladače na disku měl případně hledat.

WPA/WPA2 - Personal(Recommended)
Version: WPA2/Personal
Encryption: AES
Password: xxxxxxxxx
(You can enter ASCII characters between 8 and 63 or Hexadecimal characters between 8 and 64.)
Group Key Update Period: 0 Seconds (Keep it default if you are not sure, minimum is 30, 0 means no update)

Takhle je nastavený Router, pokud se nepletu tak to je jak má být.

jo, to je dobře, je tam už jen jednoznačně wpa2.
ještě jde zkusit kombinaci wpa + tkip.

když se nic neosvědčí, viz komentář níž o kompatibilitě ovladače wifikrámu - ať výrobce dodá funkční.

jedna technická: používáš doufám pouze wifi ovladač, ale jinak žádný doprovodný program čínského výrobce wifikarty?