Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě lcd tv

přeji dibrého dne.
Rozhodl jsem se že koupím novou lcd televizi. jaké má mít parametry, to už jsem vcelku rozhodl. ale na výběr je toho spoustu. prosím doporučte, poraďte jakou značku.
děkuji

Doma jsme podobnou otázku řešili nedávno - 12 let stará Tesla a chtěli jsme ještě jednu TV. V poměru cena/výkon vyhrál nakonec CRT - 72cm a na netu vyšel na 10,5 tisíca. Sice je to těžký jako kráva, ale hloubka je jen 42cm. Existují i modely s HDMI, za ty prachy často dostaneš mnohem vyšší výbavu, než u LCD.
Co se týkalo značky, tak jediné podmínky byly, aby to byl nějaký známý výrobce a mělo to PiP. Vyhrál to model od Samsungu, měli ho v Makru, na netu jsem ho našel asi o tisícovku levněji.

Pokud se týká LCD, těžko mi radit, mohu jen říct to, co jsem vyčetl z jiných diskuzí na netu - hodně lidí si chválí LCD Sony Bravia, prý má nesrovnatelně lepší obraz vůči ostatním.

Nemohu sloužit, máme Samsunga (72cm, 4:3) asi jen dva týdny. Ale IMHO je to jedno, všechna elektronika se vyrábí de´facto stejně, sám dělám v elektroprůmyslu, takže nemám nějaký naivní představy. Podělat se může cokoliv.
Jediné, co mohu říct, je to, že jsem vůči původní TV poznal, že obraz je zpracován digitálně - alespoň u běžného analogového TV vysílání. U DVD to vidět není.

Nejde o artefakty a věci, co popisuješ, myslím tím to, že ten obraz není vykreslen analogově, ale digitálně - je na něm vidět, že je jako kdyby roztrhán na malé kousky a zase složen, možná by se dalo říci, že to vypadá, jako by "to někdo přejel strouhátkem", ale z běžné pozorovací vzdálenosti (2 metry a víc) je to ok.