Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor NO-SIGNAL bezmoc :(

Zdravím,

přišel jsem pro radu od zkušených. 18.6.2014 jsem si složil tento PC:
__________________________________________________ ____________________________

AMD FX-8320 VISHERA
ASUS NVIDIA GTX750TI-OC-2GD5
Kingston HyperX Fury 4GB 1600MHz DDR3 CL10 (10-10-10-30)
MSI 970A-G43 - základní deska, MB, ATX, socket AM3+
WD Blue 500GB - pevný disk, HDD, 3.5", SATA 6Gb/s, 500GB, 7200ot./min., 16MB cache
LC-Power LC500H-12 V2.2 500W - zdroj PC ATX, 20+4 pinů, 12cm ventilátor, PFC aktivní, 4x SATA, 2x Molex, 1x PCIe 6 pinů
__________________________________________________ ____________________________

Vše šlapalo tak jak má, ale před cca 50 dny mi při hraní her počítač spadl a už jsem ho nerozjel (po zapnutí se ventilátory pootočily pouze o 1mm a nic). Tak jsem testoval, které komponenty pravděpodobně odešly (zkoušením jiných komponent :-) ) se závěrem, že odešla základní deska a vzala s sebou i procesor.

Na produkty mám dvouletou záruční dobu u alfacompu takže jsem je odnesl na reklamaci. Po dvou týdnech mi byl procesor spolu se základní deskou vyměněn za nový. Po složení se PC rozjel, ale monitor hlásil NO-SIGNAL. Zkoušel jsem HDMI, VGA i DVI kabel beze změny. Zkoušel jsem jednotlivé RAMky ve všech 4 jednotlivých slotech bez úspěchu. Tak jsem si vzhledem k rychlé době reklamace (což u TS bohemia není zvykem) řekl, že mi například dali nějakou ''novou'' podpultovou desku, která je nefunkční.

Tak jsem šel reklamovat základní desku (tentokrát samostatně bez procesoru) znovu. Po 27 dnech mi opět reklamaci uznali a dali novou základní desku. Včera jsem PC složil a problém absolutně stejný jako po první reklamaci. Monitor hlásí NO-SIGNAL.

Opravdu už netuším, kde je chyba. Googlil jsem tento problém, ale způsobuje ho X věcí takže nelze přesně určit o co jde. Grafika, disk, zdroj, ramky fungují mám je přendané do provizorního PC.

Nemyslím si, že by z toho šlo něco poznat ale zde jsem natočil zapojení a ukázku toho, že PC na oko běží.

watch

Kdyby se zde našel nějaký zachránce byl bych mu moc vděčný. Kvůli práci bych byl velice nerad, kdybych musel tentokrát celý PC zanést na reklamaci. Znovu bych asi neriskoval, že se trefím do komponentů, které opravdu nefungují :D protože tohle je fakt záhada. Předem díky

Špatně si mě pochopil. PC ze kterého píšu je skoro stejný jaký mám napsaný nahoře.

AMD FX-8320 VISHERA
ASUS NVIDIA GTX750TI-OC-2GD5
Kingston HyperX Fury 4GB 1600MHz DDR3 CL10 (10-10-10-30)
MSI 970A-G43 - základní deska, MB, ATX, socket AM3+
WD Blue 500GB - pevný disk, HDD, 3.5", SATA 6Gb/s, 500GB, 7200ot./min., 16MB cache
LC-Power LC500H-12 V2.2 500W - zdroj PC ATX, 20+4 pinů, 12cm ventilátor, PFC aktivní, 4x SATA, 2x Molex, 1x PCIe 6 pinů

__________________________________________________ ___________________________________

Jen po reklamaci desky a procesoru to mám takhle

AMD Athlon X2
ASUS NVIDIA GTX750TI-OC-2GD5
Kingston HyperX Fury 4GB 1600MHz DDR3 CL10 (10-10-10-30)
Starší ASUS MOBO
WD Blue 500GB - pevný disk, HDD, 3.5", SATA 6Gb/s, 500GB, 7200ot./min., 16MB cache
LC-Power LC500H-12 V2.2 500W - zdroj PC ATX, 20+4 pinů, 12cm ventilátor, PFC aktivní, 4x SATA, 2x Molex, 1x PCIe 6 pinů

________________________________________

Tenhle provizorní PC mi s tím zdrojem běží. Stejně jako ramky, GPU a disk.

Hmm, no já som mal len tak nedávno podobný problém..ked som niečo robil na PC(nebolo to len hranie hier), tak mi zrazu vypadol signál z monitora(NO SIGNAL). No počítač(ventilátor na procesore, zdroji, a v skrini sa točil) bežal dalej.

http://pc.poradna.net/q/view/1384792-robim-nieco-n a-pc-a-zrazu-na-monitore-no-signal-no-pc-bezi-dale j-pri-vypnuti-hdd-piska

No a môžem povedať, že už som to vyriešil(snád to nezakríknem). A rovnako ako ty mám údajne nekvalitný "shit" zdroj. Svoj problém som vyriešil tak, že pod dosku(čipsetom) bola navyše zakrútená jedna dištančka a skratovala. Dosku som vybral, dištančku odšruboval, vyhodil cez okno, a PC mi už vyše 2 mesiacov nespadol(myslím to s NO SIGNAL). Dal som ti vyššie aj odkaz, tak snád ti to k niečomu bude.