Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde nainstalovat WinXP na NB

NB: UMAX,2,4GHz Celeron,256 RAM,integr.grafika...

system: Win XP + SP2 (EN)

dam do mechaniky instalacne CD,restartujem PC,zacne bootovat(Press any key to boot from the CD)
potom pise Initializing your hardware config. a potom NIC:-|

len cierna obrazovka a nic sa nedeje..neviete v com by mohol byt problem? ak treba nejake udaje tak napisem,no neviem teraz co by mohlo byt potrebne.

dakujem

je este nejaky sposob jak spravit nasledovne?

na notebooku je WIN XP a asi dve distribucie linuxu..majitel chce mat len WIN,setko ostatne prec..NB je uz dost spomaleny,vela veci je tam naistalovanych,proste dost blbne,ale na net pripojeny asi ani nebol..

preto som chcel nainstalovat WIN a pri tom sformatovat disk,ale zial sa mi to nedari..

no,tak som spravil to ze som cez Acronis sformatoval,prerozdelil disk..dal som tam svoju zalohu(cisty WIN+nejake programy)..

potom som restartol PC a so zatajenym dychom som ocakaval logo WINDOWSU..zial sa mi cela obrazovka zaplnila cislami 9:-D

potom som ale predsa este vyskusal dat do bootovacie CD WIN a uz to idee:-)
takze diky za rady,nevyznam sa v tom ale to nechcelo bootovat asi preto lebo tam boli tie linuxy alebo co..