Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teploty?

Zdravim. mam amd athlon 64 4000+ a pri plne zatezy a se zaplou regulaci otacek,cpu fan 1300 RPM, ma 46 °C. Otazka zni: je to dobra teplota nebo by bylo lepsi vypnout regulaci a mit fan na plno a tim dostat teplotu nize? otazka 2: mam HDD WD caviar 250GB a jeho teplota je 30°C, neni to prilis nizka teplota? Nebot studie googlu na zivotnost HDD udava ze optimalni teplota pro disky je 37-43 °C. Nemel bych ji teda nejakym zpusobem zvednout? diky za nazory.

Teploty co udáváš, jsou výborný, spousta lidí by mohla jen závistivě koukat. Ovšem pokud to máš změřený správně, doporučuju "pazourový test", tj. otevřít bednu a sáhnout na disky a chladič CPU, jestli je to opravdu odpovídající údaj.

jsou urcite dobre a osahani jsem samozrejme zkousel, chladic uplne studeny. Ze jsou ty teploty dobre to vim, slo mi jen o to jestli by bylo lepsi mit je jeste nizsi kdyz mam tu moznost, jako jestli by mi to krome zvyseneho hluku prineslo i neco jineho, treba delsi zivotnost a pod.

1) procesoru je to jedno, do 60ti je to OK. Se mi zdá se ten procesor u tebe nějak fláká bych ho přetaktoval :-)
2) 30 u hdd je podle mě ok, v létě stejně bude víc:-)