Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapnul jsem vývojářský režim v mobilu

Ahoj, hrál jsem si s mobilem samsung s4 a omylem jsem zapnul vývojářský režim. Zkoušel jsem ťukat v nastavení na verzi android aby se mi objevila skrytá animace. A pak jsem zkoušel postupně několiktát ťukat na další věci až jsem zapnl ten vývojářský režim. Vadí to na něco? Co to vlastně je? Jak poznm na chodu telefonu, že to je zapnuté? Má to vliv na baterii nebo na něco jiného? Jde to nějak vypnout nebo se musí jen vrátit tovární nastavení? Nejraději bych si nafackoval :-) Moc díky za podrobné info. M.

Vsak ten rezim muzes vypnout. Bude se ti jen zobrazovat polozka v nastaveni. Nicemu to nevadi, neprekazi, nezpomaluje. Kdyz si projedes nastaveni ve vyvoj.rezimu tak poznas, ze spousta/vsechna nastaveni pro normalniho uzivatele nejsou potrebna. Obcas se pouzije pri flashovani rezim ladeni usb, ale to je asi tak vse.

dobře, moc děkuji. A jesště se zeptám na jednu věc. Při tom hraní jsem si stáhnul aktualizační balíček, aktualizace se stáhli (ještě jsem je nenainstaloval, dal jsem odložit o 1 hodinu). Zjistil jsem, že to je lollipop. Má cenu to dávat do mobilu? Nebude to pomalejší? Mám potom telefon vrátit do tov. nastavení?

tak jsem tady ještě jednou tady. Mám nainstalovaný ten lollipop, zatím ok, na vzhed si snad zvyknu :-) Zatím jsem tovární neudělal, nechce s mi tam všechno dávat zpátky. Co se může vyskytnout za problémy? Jak popznám, že nadešel čas továrního obnovení? Vadí to na něco, když to udělám třeba až za měsíc?

casto se telefon zacne zpomalovat, padat aplikace, rychleji vybijet baterie apod., lide to pak svadi na telefon a neuvedomi si, ze je chyba na jejich strane, po aktualizaci neprovedli obnovu tovarniho nastaveni.

ja jsem svou S4 jeste neaktualizoval prave z duvodu, ze se mi nechce vse predelavat odznova. ale je to opravdu nejlepsi to po aktualizaci udelat.